.

.

Пинкл Вудлендс дете Бедиди

Пинкл Вудлендс дете Бедиди

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Комплетот на Woodlands Toddler вклучува утешен, рамен лист, вграден лист и перница. Утеширот на мали деца го одликува главниот печатење на шумски предели низ целиот свет. Обратната страна на утешителот е сина шема на лисја низ целиот свет. Вудленд на пинхел 4 парчиња дете Бедди.

Спецификација

Избор на клиент