.

.

Маица за вратот на Clementine Clementine Tri-Slend Scoop

Маица за вратот на Clementine Clementine Tri-Slend Scoop

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Mirtенска маица за вратот на Clementine Tri-Blend Scoop (пакет од 2).

Спецификација

Избор на клиент