.

.

Човечка Коса Двојна Ткаенина Клип Во Реми Човечка Коса Екстензии Клипови Екстра Дебела Девствена Човечка Коса Природна Мазна Полна Глава

Човечка Коса Двојна Ткаенина Клип Во Реми Човечка Коса Екстензии Клипови Екстра Дебела Девствена Човечка Коса Природна

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : 100% Реми Човечка Коса. Тип На Коса : Двоен Клип За Плетење Во 100% Човечка Коса. Лехт & . Weight : 10inch=110g,12inch=115g,14inch=120g,16inch=130g,18inch=140g,20inch=150g,22inch=160g,24inch=170g. Текстура : Директно. Количина : 8 Парчиња 18 Клипови. Животен век : 3-4 Месеци Со Добра Грижа. Совети За Затоплување : . 1. Ви препорачувам да купите 2 пакувања за да направите целосна глава ако имате тенка . коса. 2. Поради различни дисплеи и осветленост, може да има мала боја . разлика. 3. Може Да Има Кратка Коса Измешана. Косата Е Исто Толку Густа Како И Вообичаено . Одгледувана Опашка. 4. Секогаш имајте на ум, никогаш не спијте со влажна коса. Пред спиење, бидете сигурни . косата ви е сува и врзете ја косата назад. ●Екстензии За Коса Со Квалитетен салон ● Директно Човечко Клипче За Коса во 100% Екстензии За Човечка Коса, без пролевање и без заплеткување,меко,природно, лесно се бојадисува, може да се витка и редизајнира, лесно да се чешла, лесно да се мие и негува. ●Двојно Клипче За Плетење Во Типот На Екстензии За Коса ● Двојно Клипче За Плетење во 100% Екстензии за човечка коса 8 парчиња/18 клипови по сет.Нашите додатоци за коса со клип се направени со висококвалитетни материјали, меки, сјајни и свилени за допир со здрави краеви, може да се исечат, обојат и стилизираат за да одговараат на типот и стилот на вашата коса, давајќи ви слобода да создадете персонализиран изглед. ●Лесен За Носење/Лесен за носење И отстранување во рок од 1-2 минути, три невидливи клипови со висока еластичност, што го прави тупето цврсто цело време. ●Брза Испорака●2-5 Дена Испорака/ Американски Акции/ Бесплатен Поврат. ●Забелешка < поради мониторот и разликата во светлината, може да има мала разлика во бојата помеѓу сликите и косата.Ако имате какви било прашања во врска со вашата коса, слободно контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме додека не бидете задоволни.

Спецификација

Избор на клиент