.

.

Силиконски Капаци За Чаши Отпорни На Истекување Креативни Капаци За Кригла Отпорни На Прашина За Чаша

Силиконски Капаци За Чаши Отпорни На Истекување Креативни Капаци За Кригла Отпорни На Прашина За Чаша

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Опис r. r. симпатичниот капак на чашата е за спречување на истекување на течноста од чашата кога работите или студирате. И капакот на чашата е прелиен со прекрасно уво за мачки, многу шармантно и извонредно, додадете повеќе мода и стилски на едноставниот капак на чашата.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Сиваr. - Материјал : Силиконскиr. - Големина : Околу 10,10 X10,10 X2, 80cm/3, 97 X3, 97 X1, 10nchr.- комбинацијата на практичност и украсни уши за мачки ви дава прекрасно и ново чувство, свеж стил, убава и повеќекратна употреба.р. - Изработен од силиконски материјал за храна, безбеден и не е лесен за деформација.р. - Добри перформанси на запечатување, што може ефикасно да спречи прашина во чашата .р. - овој капак е погоден за повеќето чаши и пијалоци, што ја прави вашата чаша и пијалоци попривлечни .р. - тоа е за домашна и канцелариска употреба, во голема мера ги задоволува вашите потреби . ФРЦОЛОР 3 парчиња Силиконски Капаци За Чаши Отпорни на Истекување Креативни Капаци За Кригла Отпорни на Прашина за Чаша (Сива).

Спецификација

Избор на клиент