.

.

Одблесокот Јога Панталони За Жени Висок Половината Печатење Еластична Висок Половината Јога Спорт Панталони

Одблесокот Јога Панталони За Жени Висок Половината Печатење Еластична Висок Половината Јога Спорт Панталони

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, Лето,Fall, Зимски Материјал : Полиестерфларе Јога Панталони За Жени Со Висок Струк Печатење Растегливи Спортски Панталони СО Јога СО Висок Струк Библиотека Одблесок Јога Панталони за Жени Печатење Со Висок Струк Еластични Спортски Панталони Со Јога Со Висок Струк. €Натпревар можете да ги спарите овие лабави женски панталони со секси врвови, трегери, елеци, врвови од цевки, основни маици, кратки плетени, блејзер, ладни јакни, секојдневни дуксери, чизми, патики итн. Погоден за четири сезони. Прилика : панталони со висок струк совршени за одмор, училиште, одмор, одмор, на отворено, одлични За Пролет, Лето, Fall или Зима. Препорачуваме измијте ја оваа високи жени лабава јога панталони со ладна вода. Рачно или машинско перење. Доколку е потребно, измијте го одделно од облека со цврста или светла боја за да избегнете избледување и боење. Не избелувајте. Библиотека Одблесокот Јога Панталони За Жени Висок Половината Печати Растеглива Висок Половината Јога Спортски Панталони.

Спецификација

Избор на клиент