.

.

7. Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Светло Пушено Хиперсребро, Одговара На 2017 - Форд Бегство

7. Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Светло Пушено Хиперсребро, Одговара На 2017 - Форд Бегство

DEN 4319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбеди На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, КАИ Нуди Нова Реплика на Тркала од Алуминиумска Легура. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 18 Х 7,5, 52,5 ММ Поместување, 10 Зборуваше, 5 Обетка/Навртка, 108мм Шема На Завртки, Светло Пушено Хиперсребро. Тоа Одговара На Вашиот 2017-2019 Форд Бегство. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. КАИ 18 Х 7.5 Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Светло Пушено Хиперсребро, Одговара На 2017-2019 Форд Бегство 18 Х 7.5, 52.5 Мм Офсет, 10 Зборуваше, 5 Обетка/Навртка, 108мм Шема На Завртки, Светло Пушено Хиперсребро, Изработено од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Спецификација

Избор на клиент