.

.

Лесно-пиво бебе цврсти џогери со хаци, големини 0- месеци

Лесно-пиво бебе цврсти џогери со хаци, големини 0- месеци

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте го вашето бебе удобно-зглобно во овие плетени џогери од Hacci од Easy-Peasy. Повлечете стил, со еластични манжетни за да ги задржат во место, тие се совршени за спарување со која било од нејзините маички и џемпери. Или, одговарајте на нив со лесно-пилешката плетена худи (продадена одделно) за симпатичен, координиран изглед. Само во право за најактивните денови на вашето малечко! Лесен Peasy Ep B Hacci Jogger.

Спецификација

Избор на клиент