.

.

Исла сина затворен под кат од Кавка дизајни

Исла сина затворен под кат од Кавка дизајни

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Прицврстете ја влезната врата со нашиот прекрасен занаетчиски дизајниран, низок куп, quакард ткаен килим. Идеално за области со висок сообраќај и повремени излевања. Препорачана е подлога за килими. Тешка поддршка од памук. Лесно за вакуум. Низок куп.

Спецификација

Избор на клиент