.

.

Бес Хамити „Дрво на езерото“ платно уметност

Бес Хамити „Дрво на езерото“ платно уметност

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.Уметник : Бес Хамитисубјект : Пејзаж Апестил : Тип на костими Производ : Галерија обвиткано платно Арта Ова е подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има осамено дрво во вода на зајдисонце. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Нашите куратори имаат искуство од добро познати институции како што се Сотби С и Тејт Модерната уметност. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Истакнати бои : тен, жолта, розова, сива, црна 1x не е вашата просечна страница за фотографии. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Објавувањето на 1x е големо достигнување многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии, некогаш беа откриени на 1x. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Бес Хамити „Дрво на езерото“ платно уметност. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.

Спецификација

Избор на клиент