.

.

Gerber Baby & Toddler Girls Microfleece Plabte Sleeper Pajamas, 2-пакувања, големини 0 3M-5T

Gerber Baby & Toddler Girls Microfleece Plabte Sleeper Pajamas, 2-пакувања, големини 0 3M-5T

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите пижами на мали деца и пижами за бебиња се совршени за оние студени ноќи! Чувајте го вашето малечко топло и удобно цела ноќ со нашите пижами со нозе. Секој пар е направен со супер мека поли микрофлеа, со мека, пријатна, како и отпорна на пламен за безбедност. Имавме свои најважни работи самостојно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, за да не мора да се грижите за штетните материи во расадникот на вашето бебе. Нашето бебе и дете PJs имаат патенти од предниот дел, така што промените се брзи и удобни. Големини на бебиња (до 24 милиони), карактеристични јазичиња за безбедност на врвовите на патентите за да се спречи брадата на вашето малечко (поголеми димензии). Слој под овие пижами со леснотија со еден од нашите брендови за кратки ракави за бренд или на нашите брендови со долги ракави за бренд за секоја ноќ на вашето бебе или дете му треба дополнителна топлина. Овој пакет содржи два пара спиење на руно. Гербер бебето има меки, дајте им на нашите пижами на бебето и пижами на мали деца како внимателен подарок што треба да се сака.

Спецификација

Избор на клиент