.

.

Воздушни свињи Hyper Racer Pro Aerog Radio-контролирано возило, светло зелено

Воздушни свињи Hyper Racer Pro Aerog Radio-контролирано возило, светло зелено

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Децата ќе ја задоволат потребата за брзина со Air Hogs Hyper RC автомобил. Овој автомобил за далечински управувач со воздушни свињи доаѓа во светло зелена боја и е направен да се наметне до границата. Тркајте со пријателите или самостојно за да видите дали можете да го победите вашиот сопствен рекорд. Roll Bar му дава само-исправна функционалност што гарантира дека автомобилот секогаш се враќа на исправена позиција без разлика што се случува, за да можете да се задржите на трките. Радио-контролираното возило на Racer Pro Aerogx доаѓаат два сета гуми, така што можете да изберете што е најдобро за теренот. Изберете или од пена или гумени гуми за максимални перформанси без разлика каде играте. Тркајте или во куќата или надвор, и гледајте како достигнува луди брзини. Air Hogs Hyper RC Car е возило со високи перформанси контролирано со контролер од 2,4 GHz што се дуплира како полнач. Воздушни свињи Hyper Racer Pro Aerogx радио контролирано возило, светло зелено 1 Hyper Racer Pro. 2,4 GHz контролер/полнач. 1 инструкциски лист. Бараат 6 батерии АА (продадени одделно). Функционалност за само-испраќање. Сет на гуми од пена и гума.

Спецификација

Избор на клиент