.

.

Трговска марка ликовна уметност Марокански блуз III платно уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност Марокански блуз III платно уметност по пекара во боја

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Марокански блуз III“ платно уметност по пекара во боја : уметник : пекара во боја. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Спецификација

Избор на клиент