.

.

Гербер бебе девојче микрофлече ќебе за спиење, 2-пакет

Гербер бебе девојче микрофлече ќебе за спиење, 2-пакет

DEN 284.64
Залиха
Достапно за нарачка

Краток опис не е достапен Gerber Microfleece Clain Sleeper, 2pk (девојчиња за бебиња). Вклучува два ќебе за спиење100% Поли Микрофлејфонт, отворање за поудобно Meanging Flame отпорен за безбедност на акценти на миење намахин, миење / суво суво.

Спецификација

Избор на клиент