.

.

Јакна за кратки пакувања со кратки пакувања за жени

Јакна за кратки пакувања со кратки пакувања за жени

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете го, спакувајте го, сакајте го. Подгответе се за есента со quilted quilted јакна со Big Chill. Оваа јакна со шефроно-витара јакна има "Cloud Tech " Пополнете за да ве загрее додека ја одржувате таа форма на слабеење и меко чувство на рака. Совршено за одмор за викенд! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : лесна. Должина : 25,5 "Долга од центарот на задниот дел. Јака : јака за потсмев на поштенски. и полите; пакувања. Quilенска ватирана пакувачка јакна од Big Chill.

Спецификација

Избор на клиент