.

.

Солиден мечки момчиња чизми за дожд без јамки

Солиден мечки момчиња чизми за дожд без јамки

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Момци со груби мечки од дожд без јамки. Затворање на лизгање, во која има забавна слика за цртани филмови, одлично за дождливите денови и играње во барички, овие вино од дожд ќе ги задржат малите прсти суви и топли во влажен ден. Момци со груби мечки од дожд без јамки.

Спецификација

Избор на клиент