.

.

Испреплетена Заграда Модуларен Кауч Софа Конектор Слика Рамка Закачалка Кревет

Испреплетена Заграда Модуларен Кауч Софа Конектор Слика Рамка Закачалка Кревет

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*модуларно поврзување на каучот*виси Рамка за Слика*Слободно стоечко поврзување на постелнината спецификации : Материјал : нерѓосувачки челик боја : Содржина На Сребрен Пакет : 4 рамка за Слика виси белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Испреплетени Заградата Модуларен Кауч Троседот Конектор Слика Рамка Закачалка Кревет.

Спецификација

Избор на клиент