.

.

Златен Дизајн Куќа Ческо Модерен Дрвен Панел Ѕиден Часовник Во Кафеаво Злато

Златен Дизајн Куќа Ческо Модерен Дрвен Панел Ѕиден Часовник Во Кафеаво Злато

DEN 501.44
Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте го времето и стилизирајте го вашиот простор со овој модерен ѕиден часовник. Ова парче изјава содржи дрвени облоги со златни и црни акценти, што го олеснува поставувањето на повеќето теми за дизајн.Карактеристики : Материјал : Дрво со метална рамка : Кафеава, златна карактеристики дрвени облоги со златни и црни акценти стил : Модерни Спецификации : Димензии На Производот : 24 "H x 24" W x 2 " Dproduct Тежина : 7 lbssassambly Потребни : Нема Стил : Модерен, Бренд : Vertuu Дизајн, UPC : 642415426213,.

Спецификација

Избор на клиент