.

.

Одлична вредност Pimineto полнети кралица маслинки, Оз

Одлична вредност Pimineto полнети кралица маслинки, Оз

DEN 119.68
Залиха
Достапно за нарачка

Маслинките на кралицата со голема вредност се пробиваат, полнети со мелено пимто и натопени за да создадат вкусен цврст вкус. Додадете свеж удар на костим на кој било оброк или пијалок со овие здрави маслинки. Додадете ги на парче пица, во салата од компири или на избор на коктел. Можете исто така да ги користите во салати, сендвичи или чинија со зеленчук или едноставно да уживате во нив како брза закуска за освежување. Додадете ги како гарнир за да го претворите вашето наједноставно јадење во нешто посебно. Тие доаѓаат натоварени во тегла што може да се врати што ги одржува свежи по секоја порција. Уживајте во неодоливите вкусови на маслинките во шпански стил со голема вредност, полнети со маслинки. Со нашиот широк спектар на категории на производи што опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност Пимиенто полнета кралица маслинка : содржи маслинки маслинки и полнети со мелено пимиенто. Одлично како гарнир на пица, салати и многу повеќе. Преобразува едноставно јадење во нешто посебно. Нето тежина 7 мл.

Спецификација

Избор на клиент