.

.

Пуавкоер Женски Летен Лежерен Мек И Удобен Кружен Врат Лабава Контрастна Боја Повеќебојни Ноќни Фустани Ноќни Наметки Со Кратки Ракави Најлонски Ноќни Кошули

Пуавкоер Женски Летен Лежерен Мек И Удобен Кружен Врат Лабава Контрастна Боја Повеќебојни Ноќни Фустани Ноќни Наметки Со Кратки

DEN 319.68
Залиха
Достапно за нарачка

Женски летен лежерен мек и удобен тркалезен врат лабава контрастна боја повеќебојна ноќница со кратки ракави. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 240гр. големина На Пакетот : 25х15х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" ракав : 18cm/7.09" Должина : 84cm/33.07"Големина : M Биста : 101cm/39.76" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 85cm/33.46"Големина : L Биста : 108.6 cm/42.76" ракав : 20cm/7.87" Должина : 86см/33,86"големина : xl биста : 116см/45,67" ракав : 21см/8,27" Должина : 87см/34,25"големина : xxl Биста : 123,8 см/48,74" ракав : 22см/8,66" Должина : 88см/34,65" за големината : Ве Молиме Проверете ја табелата со големини на галеријата со фотографии. Поради Различната Резолуција на Компјутерот,може да Има Одредена Разлика во Бојата. Повод : Погоден За Забава,Ноќевање, Клуб,, Одмор,Свадба,Свечена,Работа,Дневно,Состаноци,Плажа, Секојдневен.Одлично За Пролет, Лето. Инструкции за перење : машина за перење Во торба за перење. Измијте во ладна вода, ве молиме не користете впие. Оваа Ткаенина е Многу Мека и Еластична, Што Ја Прави Лесна и Идеална За Летни Временски Услови, Но Доволно Тешка За Тоа Каде не Треба да се Грижите Дали Ќе Лета Нагоре или Ќе Заглави Некаде.

Спецификација

Избор на клиент