.

.

Авион Пилот Пиштол Новороденче Најлон ЦГА Живот Елек Сина

Авион Пилот Пиштол Новороденче Најлон ЦГА Живот Елек Сина

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пол : Момчешка Боја : Сина/Жолта Големина : Доенче Под 30 Фунти Боја На Пазарот : Сина/Жолта Примарна Боја : Сегмент На Сина Боја : Младински Конструиран од висококвалитетна најлонска ткаенина безбедна ЗА УВ и дизајн со 3 тока, Пиштолскиот Најлонски Елек Е изграден за да го одржува вашето малечко удобно, безбедно и сигурно. Дизајниран да одговара на голем број деца. Моделите за новороденчиња имаат врв за перница, ремен за нозе и безбедносен ремен за деколте за поддршка и безбедност. УСЦГ-одобрени. Големина : . Новороденчето одговара на 0-30 фунти. Детето одговара на 30-50 килограми. Младоста одговара на 50-90 килограми. Изграден од висококвалитетна најлонска ткаенина безбедна ЗА УВ и дизајн со тока 3, Најлонскиот Елек За Пиштол Е изграден за да го одржува вашето малечко удобно, безбедно и сигурно. Дизајниран да одговара на голем број деца. Моделите за новороденчиња имаат врв за перница, ремен за нозе и безбедносен ремен за деколте за поддршка и безбедност. УСЦГ-одобрени. Големина : .

Спецификација

Избор на клиент