.

.

Лументо Дами Харем Панталони Со Права Нога Панталони Со Висок Струк Дно Жени Обични Панталони Бохо Врвка За Влечење Црвена XL

Лументо Дами Харем Панталони Со Права Нога Панталони Со Висок Струк Дно Жени Обични Панталони Бохо Врвка За Влечење Црвена XL

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Панталони Со Права Нога со Џебови, Лабави Удобни Лежерни Панталони За Суи, Панталони Со Харем Со Висок Струк, Долги Панталони Со Врвки За Нозе. Натпревар-Овие Панталони Со Права Нога Можат Добро да се Совпаднат Со Речиси сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Врв Ками, Кроп Топ за Секојдневен Трендовски Изглед. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Панталони Со Исправени Нозе, Харем Панталони Со Висок Струк, Еластични Панталони Долги На Половината. Жените панталони со права нога се меки и погодни за кожата, погодни за различни прилики. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Како што се пролет, лето, секојдневно, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот.

Спецификација

Избор на клиент