.

.

Филтри За Кафе Од Хартија Филтри За Кафе, Хартија За Филтер За Кафе, Ресторани За Канцелариски Домашни Кафулиња

Филтри За Кафе Од Хартија Филтри За Кафе, Хартија За Филтер За Кафе, Ресторани За Канцелариски Домашни Кафулиња

DEN 319.68
Залиха
Достапно за нарачка

Филтри За Кафе Од хартија Филтри За Кафе, Хартија За Филтер За Кафе, Ресторани за Канцелариски Домашни Кафулиња Спецификација : Карактеристики : r r r Направени Од природна хартија Без никакви флуоресцентни супстанции, здрави и еколошки. Р Помага да се отстранат горчливите основи и седименти, да уживате во свежо и вкусно кафе во вашата канцеларија или дома. склопениот раб на филтер-хартијата е чист процес на притискање без никакво лепило. р дизајнот во форма на конус му овозможува на кафето да ја ослободи суштината на кафето во прав за време на процесот. Совршен За ресторани, кафулиња, како и домашна употреба! r r r r Спецификации : R Состојба : 100% r Боја : Burlywood R Материјал : Хартија R Тип : #V01, #102, #V02 (опционално)r Количина : 40 Pcs/Торба r R Големина На Производот : r r r #V01 : Прибл. 10 х 10см / 3.9 х 3.9 " р #В02 : Прибл. 12 х 12см / 4.7 х 4.7 " р #102 : Прибл. 16 х 10см / 6.3 х 3.9" Тежина На Пакетот : Прибл. Вклучени Се 45g~63g r r r Пакетот : r 40 Pcs X Филтер За Кафе Хартии Направени од природна хартија без никакви флуоресцентни супстанции, здрави и еколошки. Помага да се отстранат горчливите основи и седименти, уживајте и вкусно кафе во вашата канцеларија или дом. Преклопениот раб на филтер-хартијата е чист процес на притискање без никакво лепило. Дизајнот во форма на конус му овозможува на кафето да го ослободи кафето во прав за време на процесот. Совршен за ресторани, кафулиња, како и домашна употреба.

Спецификација

Избор на клиент