.

.

Ноќта На вештерките Ѕид Декор Лилјак Украси Ѕид Налепници 3д Лилјаци Декор Ѕид Налепници Самолепливи НАПРАВИ САМ Декор За Огледало На Ноќта На Вештерките

Ноќта На вештерките Ѕид Декор Лилјак Украси Ѕид Налепници 3д Лилјаци Декор Ѕид Налепници Самолепливи НАПРАВИ САМ Декор За Огледало

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ноќта на вештерките Ѕид Оркестарот Лилјак Украси Ѕидот Decal 3 D Лилјаци Оркестарот Ѕид Налепници Само Лепило DIY ноќта на Вештерките Огледало Decor Features : Добро направени : овие ноќта на Вештерките ѕид decors е направена од акрилик материјал со три-dimensionals ефект, издржливи и сигурни, нула-resistants и лесен за користење, може да се чува подолго време апликација без лесно да падне ноќта на Вештерките тема : самолепливи DIY ноќта на Вештерките огледало decors усвојување на ноќта на Вештерките како тема, содржат spookys збор, тиква и ghostimages, лесно ви донесе во сцена од ноќта на Вештерките, може да се држи ги на ѕидот на вашата дневна соба и да ги видите кога ќе се разбудите секој ден, искуство страшно атмосферата на ноќта на Вештерките и радости самолепливи функција : овие лилјак украси ѕидот decals се самолепливи да се користи, кои може да бидат применети на мазна и чиста површина, како што се дрво, стакло и windows, нема други алатки се потребни за време на примена на процесот, исто така, тоа е лесно да се отстрани без да остават остатоци на вашиот ѕид површината Украсување потреби : овие отстранлив акрилик налепници може да се примени и на повеќето мазна и чиста површина како што се ѕидови, врати, плакар и така натаму, погоден за бања, дневна соба, децата playroom, трпезарија, кујна, запишани во гимназиите, дом, канцеларија, ходникот, тремот и многу повеќе, но интересно : нашата пренослив ноќта на Вештерките decals со креативни и интересни дезени и огледало ефект ќе додадете вид на тивка и страшна атмосфера до вашиот дом или лице, можете да DIY овие decors со вашите креативни умови, идеален за дома decors и ноќта на Вештерките партии Материјал : acrylic Dimension : како што е прикажано во figure Package содржина : 1x акрилик ѕид налепница ги Красат вашата соба на ноќта на Вештерките за да се создаде една темна атмосфера. Овој производ ќе ја осветли вашата кујна, дневна соба, спална соба или ходник. Како украс за забава За Ноќта на Вештерките, задевајте ги или исплашете ги соседите, забавата никогаш не завршува. Широка Примена : Ноќта на Вештерките сите видови забава, забава со костими, шоу, забавни активности, земање МВ, тед, бавен рок, барови, сали за танцување итн. Добар истегнување, смалување, издржлив, дише, лесен за носење и ставање, вистински на живот.

Спецификација

Избор на клиент