.

.

во. Црна Лабораторија Торба Торба-Медиум

во. Црна Лабораторија Торба Торба-Медиум

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа разноврсна торбичка со т-дното е одличен начин да го покажете вашиот стил со печатење со сублимација од раб до раб во живописна целосна боја, со дизајни од уметници и Р.хамилтон. Црните памучни ремени се меки на допир, а надворешноста е водоотпорна. Создадена во САД, Оваа Црна Лабораториска Торбичка за Кученца има симпатичен дизајн на црн лабрадор ретривер во стилот на акварел од уметникот Р. Хамилтон. Најкарактеристична торбичка во стилот на дното, изработена во Надворешна боја Отпорна На Вода, печатење со сублимација од раб до раб од уметник / Р. хамилтонсофт, црни памучни ремени спецификации дизајн : Црна Лабораторија : Големина На Средна Кеса : 16 х 16 инчи.Тежина : 1 фунти-SKU : ZX9 BTDR4466 16 x 16 во. Црна Лабораторија Торба Торба-Медиум.

Спецификација

Избор на клиент