.

.

Крускамп, Џенет Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов - Празничен Преден Трем

Крускамп, Џенет Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов - Празничен Преден Трем

DEN 351.20
Залиха
Достапно за нарачка

Крускамп, Џенет 15х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов - Празничен Преден Трем. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е црна украсена дрвена рамка од два инчи со двојно подмачкување. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Крускамп, Џенет. Наслов : Празник Пред Тремот. Врамена Големина : 15х18 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Спецификација

Избор на клиент