.

.

Домашна Емулација Едноставна Корпа За Отпадоци Со Голем Капацитет Со Прстен Под Притисок

Домашна Емулација Едноставна Корпа За Отпадоци Со Голем Капацитет Со Прстен Под Притисок

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Описr. r. Оваа ставка е практична и стилска кофа за складирање ѓубре, која е произведена од пп материјал. Со дизајн со голем капацитет, тој е лесен и удобен за употреба. за кујна, дневна соба, спална соба, бања и сите други места. Неопходен додаток за разубавување и поедноставување на вашиот живот!r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Како Што Е Прикажаноr. - Материјал : PPr. - Големина : 31, 00 X30,00 X22, 00cm/12, 18 X11, 79 X8,65in r. - Направено Од премиум материјал, ќе служи многу долго.р. - Едноставен дизајн заедно со античка површина од зрно дрво, слободно одговарајте на вашиот дом.р. - Добри асистенти за живот, направете ја вашата животна средина поуредна и поубава .р. - Погоден За бањи, простории за перење, кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија и многу повеќе.р.- отворите за ѓубре се доволно големи за да го олеснат празнењето. Направено од премиум материјал, ќе служи многу долго време. Едноставен дизајн заедно со антички дрво зрно површина, слободно одговара на вашиот дом. Добри асистенти за живот, направете ја вашата животна средина поуредна и поубава. Погоден за бањи, простории за перење, кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија и многу повеќе. Отворите за ѓубре се доволно големи за да го олеснат празнењето.

Спецификација

Избор на клиент