.

.

Три Боја Ватенбург Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Три Боја Ватенбург Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 954.24
Залиха
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Три Боја Ватенбург Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Три Боја ватенбург отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификација

Избор на клиент