.

.

Лајткоин Круг Ѓердан нерѓосувачки Челик или 18к Злато 18-22

Лајткоин Круг Ѓердан нерѓосувачки Челик или 18к Злато 18-22

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Квалитет На кој Можете Да Му Верувате Искусете го олицетворението на изработката со нашите ѓердани со приврзоци од круг, прецизно изработени од премиум хируршки челик. Подигнете го вашиот стил со опционална златна завршница од 18к што додава допир на луксуз во вашиот ансамбл.Направени ВО САД И ЕУ Од Квалификувани Занаетчиствосе гордееме што ги поддржуваме локалните заедници со вработување вредни мајки во САД. На нашите занаетчии им се исплаќа плата за живот, осигурувајќи дека секое парче е персонализирано со љубов, грижа и исклучителна вештина. Litecoin (LTC) Круг Ѓердан од Нерѓосувачки Челик или 18k Злато 18-22".

Спецификација

Избор на клиент