.

.

Женски Врвови Модни Жени Со Кратки Ракави Секојдневен Печатен Патент V Копчиња Со Кратки Ракави Врвови Неправилни Блузи Со Полите Женски Блузи Женски Врвови Со Дол

Женски Врвови Модни Жени Со Кратки Ракави Секојдневен Печатен Патент V Копчиња Со Кратки Ракави Врвови Неправилни Блузи Со Полите

DEN 479.68
Залиха
Достапно за нарачка

Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед.98" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата уникатна и виталност, додадете чувство на елеганција и стил.94" ракав : 21см/8.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.35" _ МОДНИ Жени ОБИЧНИ ПЕЧАТЕНИ ПАТЕНТ V вратот кратки ракави копчиња врвови неправилни полите блузикарактеристики : 1.38" Големина : Л Големина : големи сад : 8 Велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 104см/40.07" Должина : 67см/26.

Спецификација

Избор на клиент