.

.

Шепа Патрола, Херој Кученце, Каубојски Урнатините

Шепа Патрола, Херој Кученце, Каубојски Урнатините

DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка

Рекреирајте ја западната авантура на кученцата со Каубојски Урнатини! Ова кученце со каубојска тема преполно со акција е еден возбуден булдог, подготвен да го активира својот трансформирачки градежен копач! Притиснете ја ознаката за кучиња на Урнатините за да го трансформирате Неговиот Пакет Кученца во копач за кревање тешки работи исто како во шоуто! Ви треба Помош За Патрола на Шепа? Соберат секој симпатична шепа патрола кученце во сосема нов Херој Серија и работат заедно како тим! Без разлика дали Станува збор За Чејс, Скај, Зума, Роки, Маршал или Урнатини, секое кученце има единствена трансформација на копчето за притискање. Зачувајте го денот со повторно донесување на вашите омилени мисии и подгответе се да бидете ласо во Заливот Авантура! Заедно, имагинацијата на вашето дете ќе биде осветлена со спасувачки мисии инспирирани од кученца полни со пријателство, тимска работа и храброст. Бидејќи Со Патрола На Шепа, ниту една работа не е преголема, ниту едно кученце не е премногу мало. Донесе дома Акција Пакет Кученце Каубојски Урнатините, а потоа ги соберат сите! Акционен Пакет Кученце Каубојски Урнатини прави неверојатна трансформација бидејќи Неговиот Пакет Кученца се трансформира во копач за кревање тешки товари!. Новата Серија Херои ги содржи сите ваши омилени Кученца За Трансформирачки Акциони Пакети во тематски униформи!. Соберат секоја симпатична Акција Пакет Кученце и работат заедно како тим! Завршете го вашиот асортиман Со каубојски, Кученце-Фу и тематски кученца со сноуборд!. Каубојски Урнатини доаѓа до спасување на навивачите на шепа патрола на возраст од 3+години. Нема потреба од батерии. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Спецификација

Избор на клиент