.

.

Поп-Арт Момче Збор Уметност Качулка Дуксер-Се Што Ви Треба Е Љубов

Поп-Арт Момче Збор Уметност Качулка Дуксер-Се Што Ви Треба Е Љубов

DEN 527.84
Залиха
Достапно за нарачка

Срцето создадено од зборовите Се што Ви Треба Е Љубововаа едноставна изрека е универзална порака прстените важат за секого. Кога времињата се тешки, понекогаш Се Што Ви Треба Е Љубовта да ве повлече НИЗ МАТЕРИЈАЛ-50% Памук/50% Полиестер Карактеристики-Џеб Од Предната торбичка ОТПЕЧАТЕН СО ГОРДОСТ ВО САД-Сите наши производи се печатени и испорачани од Лас Вегас, Невада САД. Зборот Уметност На Момчето Ла Поп Арт Дуксер Со Качулка-Се што Ви Треба Е Љубов.

Спецификација

Избор на клиент