.

.

- Големи Момчиња Маици И Резервоари-Роденденски Подароци Кралевите Се Родени во август

- Големи Момчиња Маици И Резервоари-Роденденски Подароци Кралевите Се Родени во август

DEN 207.68
Залиха
Достапно за нарачка

Ивпф-Големи Момчиња Маици и Резервоари - Роденденски Подароци Кралевите Се Родени Во Младинска Маица Августунисекс. 100% памук однапред за прекрасно вклопување и загревање, изгледа одлично дури и измијте после миење. Некои бои имаат повеќе полиестер како што се бои На Хедер, Графит Хедер, безбедносни бои совршени за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Спецификација

Избор на клиент