.

.

Тавоп Дами Мода Разнобоен Печатење Назад Исечоци Боксерски Панталони Прашка Женски Сплит Костим За Капење Период Костими За Капење За Тинејџери Лилјани

Тавоп Дами Мода Разнобоен Печатење Назад Исечоци Боксерски Панталони Прашка Женски Сплит Костим За Капење Период Костими За

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен стил, ве прават попривлечни. Тавоп Дами Мода Разнобоен Печатење Назад Исечоци Боксер Панталони Прашка Женски Сплит Костим За Капење Период Костими за Капење за Тинејџери Лилјани. Големина Шема : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65 "Половината : 68см/26.77" Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Половината : 72см/28.35" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 97см/38.19 "Половината : 77см/30.31" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102см/40.16 "Половината : 82см/32.28". Спецификации : Бои : Бело : 4 сезони : Пролет и Лето : Женска Пригода : Дневно, базен, Морски Стил : Секси, Секојдневно Вклопување : Одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се исчисти : ладно миење раце, закачување или суво пакување : 1 ЕЕЗ Женски Костими за Капење.

Спецификација

Избор на клиент