.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Гибсон Електрична Гитара Патент Црна Платно Уметност Од Клер Доерти, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Гибсон Електрична Гитара Патент Црна Платно Уметност Од Клер Доерти, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Ликовна Уметност "Гибсон Електрична Гитара Патент Црна" Платнена Уметност Од Клер Доерти, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Клер Доерти. Тема : Музика и Танц. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Спецификација

Избор на клиент