.

.

Соларен Продолжен Кабел, Заштеда На Енергија НИСКА Отпорност XLPE Обвивка Соларна Панел Жица За Индустрија Црна 2, Црна 2, Црвена 2, Црвена 2

Соларен Продолжен Кабел, Заштеда На Енергија НИСКА Отпорност XLPE Обвивка Соларна Панел Жица За Индустрија Црна 2, Црна 2, Црвена

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Соларен Продолжен Кабел, Заштеда На Енергија НИСКА Отпорност XLPE Обвивка Соларна Панел Жица За Индустрија Црна 6mm2,Црна 10mm2,Црвена 6mm2,Црвена 10mm2speciation : Тип На Точка : Соларен Панел Жица Материјал : XLPE, Бакар конзервирана Жица Класа : среден и низок напон кабли за напојување 35k V и подолу Пакет Листа : 1 x Соларен Панел Жица Забелешка : Прирачник Мерење. Специфичната големина зависи од ВИСТИНСКОТО МЕРЕЊЕ ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : кабелот има ултра низок отпор, заштеда на енергија, голем капацитет за носење струја и отпорност на висок напон. ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ : кабелот е составен од XLPE и бакарна конзервирана жица, која е отпорна на висока температура, ниска температура и корозија. ИСКЛУЧИТЕЛНА ОБРАБОТКА : технологијата за производство на кабли е зрела, што обезбедува ниска ексцентричност и униформа дебелина на жицата, што може ефикасно да го спречи тековниот дефект и пожар.

Спецификација

Избор на клиент