.

.

3xl Камо Мебел Супервизор Краток Ракав Памук Маица Со Недефинирани Подароци

3xl Камо Мебел Супервизор Краток Ракав Памук Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 244.80
Залиха
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Маица За Надзорник На Мебел Од Камо прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Супервизор За Мебел Камо испечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификација

Избор на клиент