.

.

Кујнски прибор возидаоке поставете комплети за вечера Пар Јапонски стапчиња За Јадење Легури нелизгачки кујнски гаџети

Кујнски прибор возидаоке поставете комплети за вечера Пар Јапонски стапчиња За Јадење Легури нелизгачки кујнски гаџети

DEN 111.84
Залиха
Достапно за нарачка

1 Пар Јапонски Стапчиња За Јадење Легура Стапчиња За Суши Што Не Се Лизгаат Поставете Кинески Подарок Должина на Стапчињата За Јадење : 24см материјал : Во Комбинација Со Полимерни Материјали И Фибергласи Вклучуваат : 1 Пар х Јапонски Стапчиња За Јадење Забелешки : ве Молиме имајте предвид дека поради екранот на мониторот на вашиот компјутер, бојата може да има одредена разлика помеѓу сликата и вистинската ставка.Има 2-3% разлика според рачното мерење. Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешки : 1. Мерењето на предметот што лежи на масата може да предизвика мала разлика. 2. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината при фотографирање. Ви благодариме за разбирањето!. кујнски прибор комплет материјали за чистење послужавник за коцки мраз кујнски организатори и кујнски крпи организатор на бања алатки за кујнски декор облоги за пржење на воздух корпа за отпадоци решетка за сушење садови средства за чистење тоалети лук преса додатоци за бања кујнски гаџети контејнери за складирање кеси за отпадоци растителен хеликоптер крпи за капење кујнски прибор организатор на биро четка за скара училишен прибор решетка за чевли домашен декор тави постави туш кади сунѓери кујна прибор за јадење сетови прашина за чистење мраз творецот прибор сад крпи микрофибер чистење крпа четка за заби носителите.

Спецификација

Избор на клиент