.

.

Алохаидивио Нема Граници Блузи Клиренс, Женски Лето Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Цвет Печатење Лабава Кошула Блузи

Алохаидивио Нема Граници Блузи Клиренс, Женски Лето Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Цвет Печатење Лабава Кошула Блузи

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Летна Обична Тркалезна Кошула За Печатење Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Јака : Тркалезен Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големи Димензии.Usukeubustsleevelengthxxxx-Големи 121642130cm/51.18"25cm/9.84" 72cm/28.35 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 130cm/51.18 "ракав : 25cm/9.84" Должина : 72cm/28.35 " Жените Плус Големина Дозвола. Врвови Дозвола. Летни Врвови за Жени. Жените секојдневниот партија врвови. Повик Блузи Дозвола.

Спецификација

Избор на клиент