.

.

Гаекув Широки Нога Лен Панталони За Жени Широки Нозе Панталони Редовно Се Вклопуваат Долги Панталони Дневна Панталони Панталони Секојдневен Лабава Широка Пантал?

Гаекув Широки Нога Лен Панталони За Жени Широки Нозе Панталони Редовно Се Вклопуваат Долги Панталони Дневна Панталони Панталони

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Совршен за секојдневни излегувања, излети или викенд одмори. Без разлика дали лежите дома или истражувате нов град.

Спецификација

Избор на клиент