.

.

Јувул Женски Плејс Салон Панталони Секојдневен Комфор Пижами Широки Панталони За Нозе Долги Јога Панталони Врвка Лабава Облека За Спиење Со Џебови Црвена М

Јувул Женски Плејс Салон Панталони Секојдневен Комфор Пижами Широки Панталони За Нозе Долги Јога Панталони Врвка Лабава Облека

DEN 481.60
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Секојдневни Удобни Карирани Отпечатоци Пижами Широки Панталони За Нозе Долги Јога Панталоникарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе. 4.Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно 5.Одлично за секојдневно и забавно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зимски Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Симпатична, сексифит : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија.Големина.USUKEUWaist Length MMedium6103665-75cm/25.59-29.53"103cm/40.55" Големина : MSize. : Медиумус : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 65-75cm/25.59-29.53 "Должина : 103cm/40.55" ✿●Се Занимава Со Дозвола Q : Одлични подароци за неа, жени, сопруга,девојка пријател или себе. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. Натпревар : оваа широка широка нога широки панталони може да биде добро усогласена со речиси сите ваши врвови, елек, маица, блуза, врв од камизола, кроп топ за секојдневен трендовски изглед. Широки панталони за жени, панталони на плажа за жени,течни панталони за жени, удобни панталони за жени плус големина. Прилики : овие удобни удобни панталони со широки нозе за секојдневниот живот, јога, џогирање, пешачење, активности на отворено, секојдневна облека, домашна облека, улична облека, излегување, одмор или облека на плажа. Широките панталони за нозе за жени одговараат на секоја случајна пригода. ПРЕДЛОГ : ве Молиме погледнете ја препорачаната големина во нашата слика за подобро вклопување. Предлагаме да го измерите обемот НА ПОЛОВИНАТА/КОЛКОТ и да ја изберете големината што ви одговара, според нашата табела со големини. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш. Повеќе Избор : Кликнете На "Јувул" за повеќе нов моден стил. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "Јувул", можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро.

Спецификација

Избор на клиент