.

.

Бесплатно собрание на женските горични јарем со кратки ракави

Бесплатно собрание на женските горични јарем со кратки ракави

DEN 367.68
Залиха
Достапно за нарачка

Irирливиот став нуди инспириран стил со широко распространета кошула од јарем на Сместување. Тонална собрана шема додава неочекуван акцент што го сакаме и со фармерки или пантолони за фустани. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’1 ”и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Копче-фронт. Ракави : кратки, еластични. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Shirred Yoke; Тонална шема на точки. Women'sенски ширесен јарем го врвот од слободното собрание. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Спецификација

Избор на клиент