.

.

Сет на јака од јака од јака на Sealy Women's Notch и панталони, 2-парчиња, 2-парчиња

Сет на јака од јака од јака на Sealy Women's Notch и панталони, 2-парчиња, 2-парчиња

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

За релаксирање на ноќите и лесни утрински часови-сите сте поставени со оваа две парчиња женски пижами поставени од Sealy. Со врвот на долги ракави и панталони за спиење, овој класичен додаток на вашата облека за спиење е направен во удобна ткаенина. Вратете се и опуштете се со овој сет на пижами што е достоинствено и подготвено за спиење! Материјал : 95% модал/5% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. горните карактеристики : затворање на предните копчиња; јака од изрез; долги ракави; џеб на градите. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Womenенски долги ракави на врвот и панталоните за спиење поставени од Sealy.

Спецификација

Избор на клиент