.

.

Пластична сад за складирање на храна пионер со капаче, црвено цветно

Пластична сад за складирање на храна пионер со капаче, црвено цветно

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Контејнерот за складирање на храна пионер со 3 чаши ќе стане главен дел од вашата кујна. Функционален и привлечен, овој квадратен сад со храна со дарежлив капацитет од 3 чаши и капакот е совршен за складирање на храна и закуски во фрижидер, замрзнувач или оставата, чајната кујна. Snug, херметички вклопување на капакот ја одржува подолготрајната храна подолго, а капакот и контејнерот се микробранови безбедни, за да можете да ги загреете остатоците и подготвените оброци без да се префрлите на друго јадење. Конструиран со трајна пластика без БПА, овој контејнер за храна нема да се скрши кога ќе се спушти и нуди години на квалитетна употреба. Се одликува со цветен дизајн на REE и светло-црвена боја за да додаде стил во кујната. После употребата, овој сад е безбеден за машина за миење садови со врвни решетки. Капацит со 3 чаши. Одржува храна посвежи подолго време во складирање. Капакот има привлечен, херметички вклопување. Микробранова безбедна. Издржлива пластична конструкција без БПА. Се одликува со еден од цветните дизајни на потписот на REE. Доаѓа во црвена боја. Топ-решетката машина за миење садови безбедна за брзо и лесно чистење.

Спецификација

Избор на клиент