.

.

Уникатни поволни цени чипка предни лесни перики долги бран на тело за девојче дама

Уникатни поволни цени чипка предни лесни перики долги бран на тело за девојче дама

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Периката е многу модерна и променлива, можете да ја направите во кој било стил според вашата потреба. Време е да ги покажеме вашите генијални вештини. Дишејќи висока еластична мрежа и лесна, ве тера да се чувствувате многу удобно кога ја носите оваа предна перика од чипка. Оваа симпатична перика е исто така одличен подарок за вашите пријатели или семејство. Тоа е долготрајна фризура; Повторно користење, миење, миење со шампон во ладна вода. Предните перики на чипка со реални коса, го прават тоа исто како и вашата сопствена коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Изработено е од отпорен на топлина синтетичко влакно, мек допир и природен изглед, исто како и вашата вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти и 2-3 чешли за да ги поправите, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Совршена големина за повеќето луѓе. Единствени поволни цени чипка предни лесни перики со долги каросериски бранови за девојче дама светло кафеава природна и мека перика ве прави повеќе шармантни . направени од синтетички влакна отпорни на топлина. Косата од чипка е направена со рачна кука, а визуелниот ефект е пореален и природен . користете ја во текот на целата година, без разлика дали е за костум, дневна употреба или тематски забави . лесен за инсталирање, лесен за полетување, повеќе бои за избор, и секогаш една опција одговара за вас . Должина на перика : 24 "; тежина : 300g; прилагодливо капаче за перика : 21" - 23 "; боја : црна градиент кафеава; материјал : синтетичко влакно; пакет Вклучен : 1 перика; 2 перика капа.

Спецификација

Избор на клиент