.

.

Сет на екипажот на екипажот на екипажот на гаранималс, сет

Сет на екипажот на екипажот на екипажот на гаранималс, сет

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Во супер-мека, ткаенина од памук, овој сет парови пријатни мачки со долги ракави со удобни пантолони со џогер во оваа 4-пакет од Гаранималс. Комплетот има две кукавички облеки за вашето малечко, и може да се спари со други фаворити на Garanimals за позабавен изглед. Прави одличен подарок за секоја пригода и ќе го задржи вашето момче удобно и подготвено за игра. Сет со 4 парчиња вклучува : две маици и два пара џогери. Маица : вратот на екипажот; Раглан долги ракави; без ознака; еден со печатење на сите; еден со ракави за контраст. Јогерс : Стајлинг за влечење; еластична половината; еден со печатење на сите; Еден со детали за странично допирање. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. 4-парчиња облека поставени за момчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Спецификација

Избор на клиент