.

.

6 w 6 d 14 h ridgewood груб пилен корбел, ела на Даглас

6 w 6 d 14 h ridgewood груб пилен корбел, ела на Даглас

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 6 "W x 6" D x 14 "H Ridgewood Rough Sawn Corbel, Douglas Fir.

Спецификација

Избор на клиент