.

.

Дизајн куќа кујна готвачка тапа

Дизајн куќа кујна готвачка тапа

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тапа на кујната за готвачи на куќи за дизајн има полиран хромиран финиш, распрскувач со влечење со 2-функција и дизајн на единечна рачка. Користете го распрскувачот на влечење надолу за да ги елиминирате печените на остатоци и да исплакнете садови и сребрените производи чистете од валканица и храна. Оваа тапа акценти кујни и countertops со едноставен добро изграден дизајн. Оваа тапа има современ дизајн, мрежење модерна конструкција со индустриска естетика и има керамички кертриџ и месинг патишта. Тоа е IAPMO/UPC, ASME, ADA, NSF и ANSI во согласност. Овој производ е совршен за реновирање на вашата кујна и совпаѓа со насликани ормани и гранитни бројачи. Обезбедувајќи го вашиот дом чиста вода што може да се пие, оваа ставка гарантира постојан проток по години на секојдневна употреба со брзина на проток од 2,2 gpm. Измијте ги садовите или пополнете ги бокалите со леснотија под оваа висока засводена тапа и вртење од 360 степени. Тапа на дизајнерската куќа доаѓа со ограничена гаранција за живот што штити од дефекти во материјали и изработка. Design House нуди производи во повеќе категории на украси за дома, вклучувајќи осветлување, вентилатори на таванот, хардвер и производи за водовод. Со години на практично искуство, Дизајн Хаус го разбира секој аспект на индустријата за домашни украси и се посветува на обезбедување на квалитетни производи низ спектарот на украси за домови. Обезбедувајќи вредност на своите клиенти, Дизајн Хаус користи водечки решенија за трговија во индустријата и иновативни програми. Дизајн Хаус е посветена на обезбедување на производи со висок квалитет за проекти за подобрување на домот. Излез за вртење од 360 степени за максимален дострел на цревото. Распрскувач со двојна функција со стапка на проток од 2,2 gpm. Инсталација со единечна рачка и единечна дупка. АДА во согласност. Ограничена гаранција за живот.

Спецификација

Избор на клиент