.

.

Момци неонски активни маици и шорцеви, сет со 2 парчиња, големини 4-12

Момци неонски активни маици и шорцеви, сет со 2 парчиња, големини 4-12

DEN 319.68
Залиха
Достапно за нарачка

Тој ќе биде подготвен да оди во оваа стилска облека со 2 парчиња поставена од RBX. Комплетирајте со кратки ракави, неонски екипаж, памук дрес и шорцеви за мрежни мрежи за без напор облекување и обичен стил. Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маици и 1 пар шорцеви. Карактеристики на TEE : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; детали за контраст. Карактеристики на шорцеви : влечење на стилизирање со еластична лента за половината за удобност; Контрастни ленти на страни. Облека за маици и шорцеви RBX поставени за момчиња.

Спецификација

Избор на клиент