.

.

Georgeорџ Машки и големи машки перформанси со кратки ракави, плетена кошула

Georgeорџ Машки и големи машки перформанси со кратки ракави, плетена кошула

DEN 287.68
Залиха
Достапно за нарачка

Стил и перформанси. Оваа кошула со кратки ракави од Georgeорџ нуди стрии, 30 UPF 30 за заштита на сонцето и влага. Лесен за стил, премиум карактеристики, тоа е вашата нова омилена кошула да ја достигнете одново и одново. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. UPF 30 Заштита на блокирање на сонце. Помага да ја намали влагата. Класично вклопување. Предна плоча на копчето. Јака од копчето. Кратки ракави. Отворен џеб на градите. 86% полиестер/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машка кратка ракав истегната ткаена кошула од Georgeорџ.

Спецификација

Избор на клиент