.

.

Плус Големина Палто За Жени Дами Еднобојна Кадифен Долг Ракав Топол Патент Обична Јакна За Ревер

Плус Големина Палто За Жени Дами Еднобојна Кадифен Долг Ракав Топол Патент Обична Јакна За Ревер

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 120см/47,24" Ракав : 56,5 см/22,24" Должина : 67см/26,38" Големина : М Биста : 124см/48,82" Ракав : 57,5 см/22,64" Должина : 68см/26,77" Големина : Л Биста : 128см/50,39" Ракав : 58,5 см/23.03" должина : 69 см/27.17" Големина : xl биста : 132cm/51.97" ракав : 59.5 cm/23.43" должина : 70cm/27.56" Големина : xxl биста : 136cm/53.54" ракав : 60.5 Cm/23.82" должина : 71cm/27.95" големина : xxxl биста : 140см/55.12" ракав : 61.5 см/24.21" должина : 72см/28.35" дами со цврста боја кадифен долг Ракав топол патент обичен ревер Jacket Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн .4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Сезона : Aut, Зимски Дами Цврста Боја Кадифен Топол Патент Со Долг Ракав Секојдневна Јакна За Реверматеријал : вештачка боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 710gpackage големина : 35x35x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Што добивате : 1 Жени Coat Size Bust Sleeve Length S120cm/47.24"56.5 cm/22.24"67cm/26.38"M124cm/48.82"57.5 cm/22.64"68cm/26.77"L128cm/50.39"58.5 cm/23.03"69cm/27.17"XL132cm/51.97"59.5 cm/23.43"70cm/27.56"XXL136cm/53.54"60.5 cm/23.82"71cm/27.95"XXXL140cm/55.12"61.5 cm/24.21"72cm/28.35"Size : SBust : 120cm/47.24"Sleeve : 56.5 cm/22.24"Length : 67cm/26.38"Size : MBust : 124cm/48.82"Sleeve : 57.5 cm/22.64"Length : 68cm/26.77"Size : LBust : 128cm/50.39"Sleeve : 58.5 cm/23.03"Length : 69cm/27.17"Size : XLBust : 132cm/51.97"Sleeve : 59.5 cm/23.43"Length : 70cm/27.56"Size : XXLBust : 136cm/53.54"Sleeve : 60.5 cm/23.82"Length : 71cm/27.95"Size : XXXLBust : 140cm/55.12"Sleeve : 61.5 cm/24.21"Length : 72cm/28.35" Плус Големина Палто За Жени. Женска Мода.

Спецификација

Избор на клиент